Долучайся до поширення Євангелія разом з нами!
Вже в березні 2023 року ми плануємо презентувати новий телеєвангельський проєкт, який відкриє неймовірну Надію для багатьох нових сердець. Його реалізація обійдеться в 100 000  гривень. Для нас це велика сума, але з вашою підримкою – вона можлива!
Наші дорогі партнери!
Ось і минає рік, який для більшості став неабияким випробуванням.
Був біль, були втрати..
І тільки Той, Хто читає серця, знає, наскільки вони були гіркими для кожного.
Та ми впевнені, що крізь втрати, ви отримали й промені благословень, світло яких посеред темряви сяяло для вас по-особливому!
Так само як і ваша підтримка, яка для Медіа Групи «Надія» була як ніколи цінною цього справді нелегкого року!
Ніхто не може передбачити, що на нас чекає у новому відліку часу.
Але з вірою покладаємося на те, що Бог і далі буде оновлювати Свою милість щодня, аж поки не повернеться по нас, щоб усі разом ми жили в атмосфері Його правди й любові!
Наші любі Ангели Надії, будьте сильними і відважними, щоб гідно дочекатися того дня і хай Бог супроводжує вас Своєю любов‘ю і захистом у всіляких періодах прийдешнього року!
Для того щоб переглянути основні події, над якими працювала медіагрупа у IV кварталі 2022 року, будь ласка, перейдіть за посиланням ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ.

Долучись до поширення Євангелія разом з нами!
По номеру картки
Ви можете підтримати нас зробивши переказ на номер картки:
5169 3305 2315 1865
Картка Visa чи Mastercard
Організатори проекту
Благодійний фонд ADRA Ukraine
Адвентистське агентство допомоги та розвитку багато років безперервно здійснює соціальні проєкти, направлені на допомогу постраждалим людям у різних обставинах. Зокрема активна допомога здійснювалася протягом 8 років на сході України.

Наразі робота організації зосереджена на допомозі людям, постраждалим внаслідок військового вторгнення РФ на територію України.
Медіа Група «Надія» (МГН)
Медіа Група «Надія» (МГН) - це телеканал «Надія», радіо «Голос Надії» та Школа Біблії,
що займаються духовно-просвітницькою діяльністю шляхом медіаслужіння в Україні.
З моменту початку війни активно висвітлює події в країні, а також духовно, психологічно та молитовно підтримує українців.

Зараз закликає глядачів та слухачів до здійснення волонтерської діяльності для допомоги населенню, що постраждало від воєнних дій.
АSI Україна
АSI Україна - об’єднання підприємців-адвентистів в Україні, місія якого полягає у служінні і проповіді на робочому місці.

Зараз бізнесмени об’єдналися для ведення активної діяльності з підтримки України у воєнний час.
Ми благословенні,
щоб благословляти інших