Спецпроєкт
оновлення

Підтримайте купівлю нових камер
Наша головна мета: нести вістку любові Христа людям. І з Божою допомогою, завдяки загальним зусиллям ми можемо служити цьому світові і дарувати людям надію. Результатом є сотні реально змінених життів, мільйони людей, охоплених благою звісткою через супутникове і кабельне телебачення, радіо та інтернет. Тисячі людей мають змогу вивчати Біблію онлайн. Досвіди навернення ми чуємо щодня.
Звичайно, для служіння в медіа сфері важливу роль відіграє техніка і якість зображення. Камерам в Київському медіа-центрі вже 13 років, вони не підтримують сучасний стандарт мовлення, якість запису дуже слабка і вони вже не в змозі впоратися із викликами сучасних технологій.
Наша велика потреба сьогодні в оновленні камер на суму 35 тисяч доларів. Медіа Група витрачає кошти економно, відкладаючи на покупку камер, але самостійно ми не зможемо покрити цю велику потребу в оновленні обладнання.

Тож запрошуємо Вас відгукнутися на нашу потребу і допомогти досягнути поставлену ціль. Завдяки вашим щедрим пожертвам у справі Божій і спільним зусиллям ми зможемо продовжити велику місію – донести Надію ще мільйонам людей.
Наша потреба
Потреба в оновленні ключового обладнання для продовження мовлення 24/7

Порівняння якості зображення

Зображення зліва зняте нашою старою камерою, з права – новою
Платформа Patreon
Карткою Visa чи Mastercard
Не підходить жоден варіант? Зв'яжіться зі мною особисто:
Ваша, навіть маленька пожертва може стати великим благословенням для мільйонів людей
Підтримайте нас через