Рожеві окуляри
“Рожеві Окуляри” – це символ ілюзій, які спотворюють погляд на життя.
Саме тому однойменна унікальна програма, присвячена молодим людям, пропонує глядачеві християнські принципи побудови стосунків, аби уникнути неправдивих поглядів на справжнє кохання.
У проєкті беруть участь гості зі своїми життєвими історіями, присутні коментарі експертів-психологів. А дотепні сцени з ведучими додають легкості та невимушеності.
Завдяки “Рожевим Окулярам” ви матимете шанс побудувати міцні та здорові стосунки!
Перший сезон програми “Рожеві Окуляри” вийшов у 2017 році. Ідея була згенерована Київською студією задовго до виходу першої серії. Планувалося втілити в життя молодіжний проєкт, проте брак можливостей змусив передати ідею Буковинській продакшн-студії, що розташована у Чернівцях.
Протягом 6 років проєкт зростав та змінювався. В етері ТК “Надія” глядачі бачили чимало гостей зі своїми унікальними історіями. Ведучі та есперти-психологи завзято ділилися досвідом та майстерністю, розкриваючи теми про стосунки та життя з християнської точки зору. Актуальність тем розкривали інтернет-опитування, де підписники надавали статистику голосувань. Минулі сезони програми “Рожеві Окуляри” вели такі ведучі: Олесь Деркач, Ольга Корнієнко, Ілона Тарновецька, Рустам Тарновецький, Адель Ілько, Петро Ілько. Наразі 7 сезон прикрашають нові ведучі Майя Богданюк та Роман Бобик.
Розвиваючи бренд “Рожеві Окуляри”, у 2020 році почалося виробництво радіо-версії проєкту, що транслюють на радіо “Голос Надії”.
Війна мала вплив на кожну сферу у країні. “Рожеві Окуляри” через вторгнення втратили пару ведучих (сім’ю Адель та Петро Ілько), адже вони були змушені виїхати з країни. Зараз згадуються дні напередодні повномасштабної війни, коли ми з командою перебували на зйомках у місті Буча. Зрозумівши, що на столицю насувається небезпека, ввечері 22 лютого 2022 року ми були змушені поспішно повертатися до Чернівців.
З періоду вторгнення ворога команда Буковинської продакшн-студії зазнала великих змін. Господь подарував нам нових членів команди та краще приміщення для праці на Божій ниві. Було незрозуміло, яким чином наша робота підтримувалася фінансово, адже криза нікуди не зникла, навіть навпаки. З-за кордону з’являлися спонсори та просували Божу роботу. Особлива подяка австралійському євангелісту Джону Картеру за його вклад і підтримку Буковинської продакшн-студії, а значить і проєкту “Рожеві Окуляри”.
Отож, зйомки проєкту продовжувалися, повітряні тривоги, звісно, призупиняли знімальний процес, проте навіть коли взимку почалися блекаути, навіть вони нас не зупинили. Коли були зйомки новорічного випуску, одну сцену ми повністю зняли за допомогою аккумулятора та перетворювача енергії. Вийшло доволі непогано, як на мене.
Дивлячись на непростий період в Україні, бачу, що згуртувався не тільки наш народ, але й команда “Рожевих Окулярів”, бо перебуваючи у скрутних ситуаціях, ми зрозуміли, що є одне у одного. Ми – маленька сім’я, яка завжди готова до авантюр, бо ж працюємо заради молоді, тому готові до будь-чого!
Теми, які пропонує проєкт завжди актуальні, адже стосуються життя, стосунків та вибору молодих людей. Підростаюче покоління, яке готується до створення сім’ї, можуть спіткати різні випробування, а наш проєкт у жартівливому стилі покаже, що є гарна альтернатива сучасний любові, це – справжнє безумовне кохання без “рожевих окулярів”!    
“Рожеві Окуляри” транслюються на телеканалі “Надія” щонеділі о 19:40,
на радіо – кожної суботи та неділі о 12:00 дня.

Особливістю цих проектів є можливість особисто поспілкуватись з спікерами після програми в соціальній мережі Facebook.
Дивіться програму “Запитання пастору” щосереди о 19:00 на телеканалі “Надія” та на ютуб каналі “Телеканал Надія”.