Лютий, 2024
Запитання пастору
Дорогі, друзі! Дивіться програму “Запитання пастору” щосереди о 19:00 на телеканалі “Надія” та на ютуб каналі “Телеканал Надія”.
«ЧИ МОЖНА МОЛИТИСЬ СИДЯЧИ?» «ЯК НАВЧИТИСЯ ПРОЩАТИ?» «ЧОМУ ІСНУЄ БАГАТО ВІРОВЧЕНЬ, ЯКЩО ВСІ КОРИСТУЮТЬСЯ ОДНІЄЮ БІБЛІЄЮ?» «ЧИ ВАРТО ВІРИТИ СНАМ?»
Щодня люди ставлять собі багато запитань, але не знають де знайти на них відповіді. У світі існує величезна кількість думок стосовно біблійних чи життєвих питань, але як зрозуміти кому справді можна довіряти?
Саме це стало причиною створення на телеканалі “Надія” програми “ЗАПИТАННЯ ПАСТОРУ”. Особливість цього проєкту в тому, що відповіді на всі запитання ведучий програми дає на основі Біблії.
Ведучий проєкту СЕРГІЙ АНТОНЮК поділився своїми спостереженнями та цікавими моментами, що стосуються програми.
БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ ХВИЛЮЮТЬ ПОБУТОВІ ПИТАННЯ: ЯК ВЧИНИТИ? ЯК ПРАВИЛЬНО ДІЯТИ? ЩО МОЖНА, А ЩО НЕ МОЖНА?
Чому виникає така тенденція? Все досить просто – люди шукають легких шляхів. Нам дуже зручно, коли хтось каже нам, що можна, а що – ні. Це стається тому, що люди не хочуть брати на себе відповідальність.
Також бувають складніші запитання. Це свідчить про те, що люди готові шукати та прагнуть знаходити відповіді.
ДЛЯ МЕНЕ НАЙЦІКАВІШИМИ ПИТАННЯМИ Є ТІ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДИНІ ЗМІНЮВАТИСЬ.
Ця категорія питань відмінна від тих, які мають на меті знайти собі оправдання. Ще цікавими є практичні питання, коли людина прагне ставати кращою. Це саме ті питання, які змінюють нас. Коли я шукаю на них відповіді, то завжди знаходжу щось цікаве для себе.
Ось наприклад на питання: “Я на когось образився і не можу простити. Що мені робити?” – для десятьох людей можна дати десять різних відповідей. Також мені подобаються глибокі питання, адже коли читаю Біблію, то наштовхуюсь на цікаві думки.
ЩИРІ ПИТАННЯ МЕНІ ПОДОБАЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШЕ.
Ось, напрклад, у питанні: “Я не зовсім люблю тварин: чи нормальний я християнин?” – мені подобається підхід людини, яка щиро хвилюється про те, якою вона є в очах Бога.
ЯК Я ЗНАХОДЖУ ВІДПОВІДІ НА КУРЙОЗНІ ЗАПИТАННЯ, АБО ТІ, НА ЯКІ НЕМАЄ ПРЯМОЇ ВІДПОВІДІ?
Все дуже просто. Оскільки я люблю читати Біблію і Бог дає не погану пам’ять я завжди намагають провести паралелі з Біблійними віршами та історіями. Звісно є питання, стосовно яких у Біблії немає прямої вказівки, тоді я молюсь і Бог завжди дає відповіді.
ПРОЦЕС ЗЙОМОК ПРОХОДИТЬ ЗАВЖДИ ЦІКАВО. ІНОДІ НАВІТЬ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ЯКБИ “КАДР БУВ ЗА КАДРОМ” БУЛО Б ЩЕ ЦІКАВІШЕ.
Ми з командою часто коментуємо питання, ділимось думками. Я справді отримую задоволення від процесу зйомок.
ЩОДО ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ, ТО ЛЮДИ ПОДІЛЯЮТЬСЯ НА 4 КАТЕГОРІЇ:
  1. люди вдячні, що тримали відповіді та глибше зрозуміли якусь тему.
  2. ті, хто мають свої доповнення.
  3. люди які не погоджується та мають альтернативні версії.
  4. хейтери. Але ми дякуємо Богу і за них.
P.S. Людям іноді треба виговоритись, про когось не добре сказати. Ми переживемо, а їм, можливо, стане легше. Бог їх простить і вони покаються.
В ПЕРШУ ЧЕРГУ Я ПАСТОР І НАЙПРИЄМНІШЕ ТЕ, ЩО МОЖУ ПЕРЕДАВАТИ РЕАЛЬНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ЛЮДЯМ.
Це не просто теорія і моє бачення. Я реально розповідаю про те, що я практикую на основі Біблії та стосунків з Богом. Коли я бачу відгук від людей, які шукають Бога – це мене мотивує та надихає найбільше.

Дорогі, друзі! Дивіться програму “Запитання пастору” щосереди о 19:00 на телеканалі “Надія” та на ютуб каналі “Телеканал Надія”.

Особливістю цих проектів є можливість особисто поспілкуватись з спікерами після програми в соціальній мережі Facebook.
Дивіться програму “Запитання пастору” щосереди о 19:00 на телеканалі “Надія” та на ютуб каналі “Телеканал Надія”.